Sismik Elektronik – Dedektör Bilgi & Destek

Alan Tarama, dedektör, resistivite ( resistivity ) ürünlerimizin muadili her marka ürünle yapılan kıyas sonuçlarını yakından görebilmeniz için arazide tanıtım yapmaktayız. Satın aldığınız her ürünün haftanın yedi günü telefon ile desteğini de elde etmiş oluyorsunuz.Tamamen türkçe olan kolay kullanım kılavuzu ve ürünü satın aldığınızda guruplar halinde katıldığınız arazi eğitimleri sayesinde ise cihazımızı bizler kadar iyi tanıyıp , kullanabilirsiniz.

Cihazlarımız teknik özelliklerini ve kullanım kılavuzlarını sitemizden öğrenebileceğiniz gibi telefonla da destek alabilirsiniz. Ayrıca cihazlarımızın kullanım kılavuzları ve broşürlerini de ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.Yapmanız gereken tek şey iletişim bilgilerinde de yer alan iletişim formunu doldurmak olacaktır.

Ayrıca kullandığınız başka marka ve model cihazlar hakkında bilgi desteği de alabilrisiniz. Defineci için önem taşıyan işaret ve kavramlarla ilgili bilgi ve açıklama desteği de ücretsiz olarak verilmektedir.

Dedektör hangi durumlarda hata verir, esneme mesafesi nedir? toprak ayarı nasıl yapılır? altın ayrımı ve altın arama işlemi nasıl gerçekleştirilir? gibi sorularınıza yanıt almak için bizleri arayabilirsiniz.

 


 

Anasayfa::Hakkımızda::Ürünler::Hizmetler::Destek::İletişim
2008 (c) Sismik Dedektör. Tüm Hakları Saklıdır.
made in anatolia