Hakkımızda

İlk günden itibaren Ar-Ge çalışmalarını aralıksız sürdüren Sismik Elektronik , çalışmalarını yeraltı varlıklarını sağlıklı ve net tespit edebilecek manyetik , elektromanyetik prensiplere göre çalışan cihazlar üzerine yoğunlaştırmıştır.

Sismik Elektronik Profesyonel ve eğitimli kadrosu ile yıllar süren çalışmalar neticesinde jeofizik alanında , yeraltı madenlerini , minarellerini , su kaynaklarını ve toprak yapısını analiz ederek ölçüm yapabilen sismik ve rezistivite cihazları üzerinde de araştırma ve geliştirme çalışmalarını sürdürmektedir.

Ayrıca metalleri çok derinden tespit edip cinslerine göre sınıflandıran , yeraltındaki kapalı boşlukları tespit edebilen dedektör cihazları konusunda uzmandır..

Belediyeler , Maden Mühendisleri , Arkeologlar ve yeraltı araştırmacılarının faydalanabileceği cihazlar bu alanda çalışma yapan araştırmacıların hizmetine sunulmaktadır.

Sismik Elektronik ; Türkiye’de birçok yeraltı araştırma cihazlarının Ar-Ge çalışmalarına da destek vermektedir.

Özetle Sismik Elektronik yeraltı görüntüleme cihazları konusunda uzman bir kuruluştur. Sahip olduğu varlıkları göstererek değil bilgi ve tecrübesinin arkasında durarak ve onları geliştirerek en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Bu nedenle merkezimiz ve şubelerimizden görüntüler koymamaya dikkat etmekteyiz. Sizleri ofislerimize misafirperverliğimizi yakından görmeye bekliyoruz.

 


 

Anasayfa::Hakkımızda::Ürünler::Hizmetler::Destek::İletişim
2008 (c) Sismik Dedektör. Tüm Hakları Saklıdır.
made in anatolia