Metal Dedektörler ve Alan Tarama Cihazları

Sismik TS-K9 Dedektör

TSK9 Metal Dedektör Ön PanelAslında cihazın performansını gördüğünüzde bu sorunun cevabını direk anlayabilirsiniz. Yine de anlatmak gerekirse;  teknolojinin sınırlarını zorlayarak üretilen bu cihazda dünyada bilinen her türlü dedektör teknolojisinin en yüksek performanslı metodları bir araya toplanarak kullanıcısına her ortam ve arama şekli için kolaylık ve imkan sunmasıdır. Daha da açmak gerekirse; cihazı açarak hemen arama yapabilmeniz, istediğiniz metali arama ve istemediğiniz metalleri de görmeme gibi bir çok özelliği hizmetinize sunarken, bu işlemlerin tamamını aynı cihazda kullanabiliyorsunuz. Özelliklerine bakılacak olursa piyasada bulunan 3 cihazın ayrı ayrı sahip olduğu özelliklere cihazımız tek başına sahip olduğu gibi performans bakımından da rakiplerini geride bırakmaktadır. Fiyat ve performans bakımından ise rakipsizdir. 

Sismik TS45-X Dedektör

TS45X Dedektör, Altın Dedektörü, Metal Dedektör

Rakibi olmayan yeni dedektörümüz satışa sunulmuştur. Dedektörümüzün en önemli özellikleri tek gövdede iki farklı görevi yerine getiren başka bir ifade ile farklı mantıkla çalışan iki dedektörün bir dedektörde toplanmış olmasıdır. Toprak ayarı yapmadan arama yapabilmesi, ışıklı sesli ve yazılı olarak uyarı verebilmesi ve ayrım modunda karışım ve çeliği net olarak tanımlayabilmesi ik bakışta söylenecek özelliklerinden bir kısmı. Amacımızın her zaman en iyi dedektörü en ekonomik olarak hizmetinize sunmak ve desteğini de en iyi şekilde vermek olduğunu misyon olarak belirlediğimizi biliyorsunuz. Bu doğrultuda hiç durmadan yaptığımız araştırma ve geliştirme çalışmlarımızın sonucunda kayda değer verileri geliştirerek bu dedektörümüzde topladık. İnanıyoruz ki bilgisayar destekli güncellenebilir dedektörlerimizin bakım ve ayarlarını herkes yapabilir. Kullanıcısına sadece altın veya metal arama işini bırakan bu dedektörler geleceğin teknolojisinin temellerini atan ilk ve büyük adımlar olacaktır.

TS44 Dedektör

TS44 Metal Arama Dedektörü, Altın Dedektörü

Yaparsa Sismik Yapar!..Bu slogan ile yola çıkmamamızın nedeni ürettiğimiz dedektörlerin piyasadaki muadillerinin içinde en iyi dedektör olması temeli yatmaktadır.Bu sebeple Sismik; her zaman en iyi dedektörü üretmeyi kendine misyon edinmiştir.

Sismik Elektronik yapmış olduğu AR-GE çalışmaları neticesinde şu an piyasada bulunan hiç bir dedektörün boy ölçüşemeyeceği TS 44 Dödektörü imal etmiş bulunmaktadır. Amacımız defineclik , altın arama , metal arama ve toprak altında yer alan zenginliklerin tümünü yeryüzüne çıkarmak isteyen amatör yada profesyonel hobi yada iş sahiplerinin kolayca kullanabilecekleri , yanılmayan ; bir cihaz üretmektir. TS 44 ile bunu başardığımızı biliyor ve daha iyisini üretebilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Burada cihaz ile ilgili her türlü bilgiyi bulabileceksiniz. Sismik Elektronik almış olduğu karar doğrultusunda çıkardığı yeni ürün sonrası bir önceki ürünün elektronik devre şemasını internet adresinden yayınlayacak ve taklitçilere fırsat vermeyecektir. Bu yüzden almış olduğunuz ürünlerin üzerinde Sismik logosunu arayınız. Cihazın başlıca özellikleri için aşağıdaki linki tıklayınız.

Sismik TRM42 Ohmnitron

TRM42 Yeraltı Arama Görüntüleme, Alan Tarama Cihazı

Alan tarama cihazı göndermiş olduğu özel ohm sinyalleri ile en üst mesafe içersinde bulunan altın, gümüş ve boşlukların oluşturduğu manyetik alanları yakalayarak antenleri o yöne doğru yönlendirir.

Sismik TRM41 Ohmnitron Dedektör

TRM41 Alan Tarama Cihazı Özellikleri

Toprak altına özel ALTIN ve GÜMÜŞ frekansı gönderir.
Toprağa özel olarak gönderilmiş ALTIN ve GÜMÜŞ frekansının OM sinyallerini havadan yakalayan sinyal toplayıcı bir aygıttır.
ALTIN ve GÜMÜŞ frekansını havadan yakalayan kimyasal madde destekleyen çubuklar içerir.

 


 

Anasayfa::Hakkımızda::Ürünler::Hizmetler::Destek::İletişim
2008 (c) Sismik Dedektör. Tüm Hakları Saklıdır.
made in anatolia